Parfum për Femra Eau De Parfum Ariana Grande R.E.M 30ml

(0 Reviews)

Shitur nga:
Produkt inhouse

Çmimi:
€40.00 /cp

Sasia:
(32 Në dispozicion)

Çmimi total:
SKU : 812256025481
Shpërndaj:
Frymëzuar nga dashuria e Arit për hapësirën dhe universin, aroma e re do tju bëjë të ndiheni sikur mund të pushtoni galaktikën.Një ëndërr ndërgalaktike e feminitetit dhe fuqisë, REM ju tërheq me një përzierje kozmike të fikut të lëngshëm dhe karamelit të kripur të ngrohtë.Thelbi i livandës ju çon në lartësi të reja ëndërrimtare, ndërsa Dardha e shkëlqyeshme shpërthen si një supernova në qiellin e natës.Musk dehës i mbështjellë me dru sandali krijon fundin perfekt të udhëtimit tuaj të paharrueshëm.
Nuk ka ende komente për këtë produkt

Pyetjet për produktin (0)

Kyçuni or Regjistrohupër të paraqitur pyetjet tuaja tek shitësi

Pyetje të tjera

Askush nuk ka kërkuar ende shitës