Liu-Jo Magnetic Bozhure Mist Spray, 200ml.

(0 Reviews)

Shitur nga:
Produkt inhouse

Çmimi:
€20.01 /cp

Sasia:
(6 Në dispozicion)

Çmimi total:
SKU : 810876033077
Shpërndaj:

Një aromë tërheqëse me lule frutash e krijuar për të magjepsur dhe joshë shqisat. E krijuar për gratë moderne që kërkojnë një aromë të sofistikuar dhe të parezistueshme, kjo mjegull luksoze do të lërë një gjurmë të paharrueshme magjepse.

Në përzierjen e shkëlqyer të aromave, duke shfaqur:

  • Frutat e kuqe : Qershia e gjallë dhe magjepsëse, qershia e zezë, manaferrat dhe luleshtrydhet krijojnë një prani të ndritshme dhe mbështjellëse.
  • Zemra me lule : Një përzierje bashkëkohore e manushaqes, bozhure dhe bajame për një ekuilibër harmonik të lules dhe frutave në zemrën e aromës.
  • Baza Gourmand : Sensualiteti i vaniljes i kombinuar me kremin e qumështit dhe kremit të rrahur, duke arritur kulmin në një aromë unike dhe tërheqëse.
Nuk ka ende komente për këtë produkt

Pyetjet për produktin (0)

Kyçuni or Regjistrohupër të paraqitur pyetjet tuaja tek shitësi

Pyetje të tjera

Askush nuk ka kërkuar ende shitës