Liu Jo Classy Wild Rose, Body Lotion, 200 ml.

(0 Reviews)

Shitur nga:
Produkt inhouse

Çmimi:
€20.00 /cp

Sasia:
(6 Në dispozicion)

Çmimi total:
SKU : 810876033138
Shpërndaj:

 Aroma hapet me nota frutash të kajsisë, nektarinës të kombinuar me një prekje të shkëlqyeshme të piperit rozë nga Madagaskari. Në zemër gjejmë një buqetë lulesh me manushaqe egjiptiane, bozhure, zambak të luginës dhe trëndafili të egër joshës, i cili përzihet me notat e ngrohta dhe drunore të Muskut të Bardhë, Ambergut dhe drurit të kedrit.

Nuk ka ende komente për këtë produkt

Pyetjet për produktin (0)

Kyçuni or Regjistrohupër të paraqitur pyetjet tuaja tek shitësi

Pyetje të tjera

Askush nuk ka kërkuar ende shitës