Tablet Samsung S8 SM-X900 Galaxy 8/128GB WiFi Dark Gray

(0 Reviews)
Llogarit kohën e transportit: 2 ditë

Shitur nga:
Produkt inhouse

Çmimi:
€1,199.00 /cp
Çmimi me zbritje:
€1,099.00 /cp

Sasia:
(23 Në dispozicion)

Çmimi total:
SKU : 1260012
Shpërndaj:

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra. Tableti ultra i lehtë dhe i fuqishëm me një ekran të madh 14,6inch ultra të lëmuar Super AMOLED i mundësuar nga procesori i fuqishëm Qualcomm Snapdragon 898, 
me 4 kamera 13, 12, 12 dhe 6 MP dhe një bateri të qëndrueshme për gjithë ditën tuaj.
Zbuloni mundësitë tuaja me ekranin e madh të Galaxy Tab S8 Ultra, vendosni një tastierë dhe transformoni atë në një kompjuter, 
ose përdorni S Pen për të shkruar dhe vizatuar si kurrë më parë me të gjitha avantazhet e funksioneve dixhitale Samsung. Jetoni një përvojë gjithëpërfshirëse në tablet që do të ndryshojë mënyrën se si punoni dhe luani.

Karakteristikat
Ekrani më i madh i Tab S: Ekrani i madh, ultra i qetë 14,6inch i Galaxy Tab S8 Ultra do të ndryshojë të gjitha rregullat e punës dhe lojës deri më tani, dhe ngjyrat e tij do tju rrëmbejnë që në sekondën e parë. 
Përdoreni atë për gjithçka dhe më shumë. një kompjuter , në një fletë letre shkrimi ose në një kanavacë të zbrazët për të krijuar veprën tuaj të ardhshme të artit me S Pen. 
Mund ta lidhni atë me kompjuterin tuaj dhe ta përdorni si një ekran të madh të zgjeruar. Plus, ju lejon të përqendroheni më mirë në ajo që po bëni falë cilësisë së saj të shkëlqyer të ngjyrave, mprehtësisë dhe qartësisë. 
Zhytuni në përmbajtjen tuaj të preferuar, në lojërat tuaja dhe në punën tuaj me një nivel të lartë vëmendjeje dhe përqendrimi.
Ekran mahnitës 14,6inch Super AMOLED, 2960 x 1848 (WQXGA+).
Kaq lëng që do ta pëlqesh. Galaxy Tab S8 Ultra ka një shpejtësi rifreskimi prej 120 Hz. 
Ekrani rregullon në mënyrë inteligjente frekuencën e tij sipas përmbajtjes që po shikoni dhe ju ndihmon të kurseni energjinë e baterisë gjatë shfletimit dhe lëvizjes.
Qëndrimi i ADN-së së Samsung, Tab S: Galaxy Tab S8 Ultra vazhdon traditën familjare të linjës Tab S me një dizajn ultra të hollë, ultra të lehtë me 728 g dhe vetëm 5,5 mm të hollë. 
Madhësia e tij kompakte shfrytëzon maksimalisht ekranin e tij të jashtëzakonshëm, pa sakrifikuar performancën. 
Merrni Galaxy Tab S8 Ultra tuaj të pabesueshëm kudo që dëshironi dhe shijoni gjithmonë përmbajtjen tuaj të preferuar multimediale ose punoni rehat në lëvizje.
Gjeni Galaxy Tab S8 Ultra në ngjyrën e re tërheqëse: E zezë.
Përmasat: 208.6 x 326.4 x 5.5 mm dhe pesha 728 g.
I hollë dhe i lehtë, por gjithmonë gati për fotot dhe videot tuaja: Regjistroni dhe ruani kujtimet tuaja më të mira në tabletin tuaj falë 4 kamerave të integruara me cilësi të lartë. 
Zbuloni videotelefonatat në ekranin e madh dhe mos humbisni asnjë detaj.
Galaxy Tab S8 Ultra përmban një kamerë kryesore 13MP, kamerë të dyfishtë 12MP në pjesën e përparme dhe një kamerë 6MP Ultrawide.
Më shumë fuqi dhe shpejtësi për tabletin tuaj: Zbuloni në Galaxy Tab S8 Ultra performancën dhe fuqinë që keni ëndërruar gjithmonë në një tablet. Platforma celulare Qualcomm Snapdragon 898 është një revolucion i vërtetë në kapacitet. Çipi i zgjuar dhe intuitiv është vërtet i shpejtë dhe i fuqishëm, me vonesë minimale. Merrni kontrollin e performancës dhe ekzekutoni lojëra intensive grafike dhe aplikacione të shumta në të njëjtën kohë.
Procesori me tetë bërthama Qualcomm Snapdragon 898 me çip 1 x 2.99 GHz, 3 x 2.4 GHz dhe 4 x 1.7 GHz.
Tre versione të memories në dispozicion: 8 GB RAM + 128 GB memorie të brendshme, 12 GB RAM + 256 GB memorie të brendshme ose 16 GB RAM + 512 GB memorie të brendshme.
Bateria më e madhe inteligjente: Merrni të gjithë energjinë që ju nevojitet për ditën tuaj në ditë. Galaxy Tab S8 Ultra ka një bateri të madhe 11,200 mAh me jetëgjatësi që do të jetë me ju për një kohë të gjatë. Dhe nëse nuk doni të ndaloni për asnjë sekondë, nuk do ta karikoni shpejt dhe do të rikuperoni të gjithë energjinë që ju nevojitet me karikimin ultra të shpejtë 45 W.
Prezantimi i stilolapsit të fuqishëm S: Kjo do të ndryshojë plotësisht mënyrën se si punoni dhe përdorni një tabletë. I projektuar për një kapje të fortë dhe të rehatshme, S Pen i përfshirë falas ofron komoditetin e një stilolapsi konvencional me përfitimet e aftësive dixhitale. Me vonesë jashtëzakonisht të ulët, S Pen minimizon vonesat midis veprimeve tuaja dhe mendimeve tuaja. Kur të keni mbaruar, thjesht ngjiteni në mënyrë magnetike në pjesën e pasme të Skedës.
S Pen është përfshirë brenda kutisë Galaxy Tab S8 Ultra.
Thyeni kufijtë e Galaxy tuaj me Samsung DeX: Pajisja juaj ka më shumë aftësi nga sa dini. Dërgoni mesazhe miqve tuaj, shikoni një film në ekranin e madh dhe përgatituni për prezantimin tuaj të madh, të gjitha me pajisjen tuaj Galaxy dhe DeX. Mjeti i përsosur për shumë detyra tani është i disponueshëm me valë.
Projektuar për biznes. I punësuar nga qeveritë: Platforma e sigurisë Knox është e integruar në pajisjet mobile Samsung, plus ato përfshijnë një sërë zgjidhjesh inteligjente për të përfituar nga platforma. Lehtësisht i konfigurueshëm. Menaxhohet pa mundim. Siguria e nivelit të mbrojtjes e besuar nga qeveritë në mbarë botën.
Një univers i tërë argëtimi në Galaxy tuaj: Xtra, Xtra! Zbuloni të gjitha përfitimet e Xtra që sjell Samsung Galaxy juaj. Përfitoni nga një paketë shërbimi me vlerë më shumë se 150 € vetëm për të qenë përdorues i Samsung.
Shijo Youtube Premium dhe Youtube Music pa ndërprerje. Merrni një abonim 2-4 muajsh në miliona video dhe muzikë

Nuk ka ende komente për këtë produkt