Set Tenxhere Granit, 10 Pjesë, Kafe

(0 Reviews)

Shitur nga:
Produkt inhouse

Çmimi:
€99.00 /cp

Sasia:
(0 Në dispozicion)

Çmimi total:
SKU : 9303153
Shpërndaj:

E lehtë për t'u gatuar dhe pastruar, e përshtatshme për të gjitha llojet e ushqimeve dhe e lehtë për t'u pastruar.

Kundër gërvishtjeve me performancë jo ngjitëse të klasit të lartë
I sigurt për larje enësh, por larja me dorë me ujë të ngrohtë me shampon rekomandohet për të ruajtur pamjen origjinale të enëve të gatimit.

Materiali: Granit

1 Tigan me kapak 28x7cm

1 Tenxhere me kapak  32x15cm

1 Tenxhere me kapak 28x13cm

1 Tenxhere me kapak 20x10cm

1 Tenxhere me kapak  24x12cm

Nuk ka ende komente për këtë produkt