MOB Samsung Galaxy Z Fold 5 5G, 12/512GB, Beige SM-F946BZECEUC

(0 Reviews)

Shitur nga:
Produkt inhouse

Çmimi:
€2,199.00 /1
Çmimi me zbritje:
€1,679.00 /1

Sasia:
(1 Në dispozicion)

Çmimi total:
SKU : 1316543
Shpërndaj:

TRUPI Dimensionet e shpalosura: 154,9 x 129,9 x 6,1 mm

Përmasat e palosura: 154,9 x 67,1 x 13,4 mm

Pesha 253 g (8,92 oz)

Build Glass front (Gorilla Glass Victus 2) (i palosur), plastik përpara (i shpalosur), mbrapa xhami (Gorilla Glass Victus 2), kornizë alumini

SIM Nano-SIM dhe eSIM ose Dual SIM (2 Nano-SIM dhe eSIM, gatishmëri e dyfishtë)

  IPX8 rezistent ndaj ujit (deri në 1.5 m për 30 min)

Kornizë alumini të armaturës me rezistencë më të fortë ndaj rënies dhe gërvishtjes (shpallur)

Mbështetje për majë shkruese

Lloji DISPLAY Dynamic AMOLED i palosshëm 2X, 120 Hz, HDR10+

Madhësia 7,6 inç, 183,2 cm2 (~91,1% raporti ekran-trup)

Rezolucioni 1812 x 2176 piksele (~ 373 ppi densitet)

  Ekrani i kopertinës:

Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz, Corning Gorilla Glass Victus 2

6,2 inç, 904 x 2316 piksele, raporti 23,1:9

PLATFORMA OS Android 13, One UI 5.1.1

Chipset Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm)

CPU me tetë bërthama (1x3,36 GHz Cortex-X3 & 2x2,8 GHz Cortex-A715 & 2x2,8 GHz Cortex-A710 & 3x2,0 GHz Cortex-A510)

GPU Adreno 740

Sloti i kartës MEMORY Nr

E brendshme 256 GB 12 GB RAM, 512 GB 12 GB RAM, 1 TB 12 GB RAM

  UFS 4.0

KAMERA KRYESORE Treshe 50 MP, f/1,8, 23 mm (e gjerë), 1,0 µm, PDAF me piksel të dyfishtë, OIS

10 MP, f/2.4, (telefoto), PDAF, OIS, zmadhimi optik 3x

12 MP, f/2,2, 123˚, 12 mm (tejgjerë), 1,12µm

Përmban blic LED, HDR, panoramë

Video 8K@30fps, 4K@60fps, 1080p@60/240fps (gyro-EIS), 720p@960fps (gyro-EIS), HDR10+

KAMERA SELFI E vetme 4 MP, f/1,8, 26 mm (e gjerë), 2,0 µm, nën ekran

Kamera e kopertinës:

10 MP, f/2,2, 24 mm (e gjerë), 1/3”, 1,22µm

Paraqet HDR

Video 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS

SOUND Altoparlant Po, me altoparlantë stereo

Foleja 3.5 mm Nr

  Audio 32-bit/384 kHz

Akorduar nga AKG

COMMS WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth 5.3, A2DP, LE, aptX HD

GPS pozicionimi, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC Po

Radio Nr

USB USB Type-C 3.2, OTG

KARAKTERISTIKAT Sensorë Gjurmët e gishtave (të montuar në anë), akselerometër, xhiro, afërsia, busull, barometër

  Komandat dhe diktimi i gjuhës natyrore Bixby

Samsung DeX (mbështetje për përvojën e desktopit)

Samsung Pay (certifikuar me Visa, MasterCard)

Mbështetje me brez ultra të gjerë (UWB).

BATERIA Lloji Li-Po 4400 mAh, jo i lëvizshëm

Karikimi 25W me tela, 50% në 30 minuta (shpallur)

15W wireless

4.5W me valë të kundërt

Nuk ka ende komente për këtë produkt