MOB Samsung Galaxy Z Fold 5 5G, 12/256GB, Beige SM-F946BZEBEUC

(0 Reviews)

Shitur nga:
Produkt inhouse

Çmimi:
€2,059.00 /1
Çmimi me zbritje:
€1,599.00 /1

Sasia:
(1 Në dispozicion)

Çmimi total:
SKU : 1316539
Shpërndaj:

·         Dimensionet e shpalosura: 154,9 x 129,9 x 6,1 mm

·         Përmasat e palosura: 154,9 x 67,1 x 13,4 mm

·         Pesha 253 g (8,92 oz)

·         Build Glass front (Gorilla Glass Victus 2) (i palosur), plastik përpara (i shpalosur), mbrapa xhami (Gorilla Glass Victus 2), kornizë alumini

·         SIM Nano-SIM dhe eSIM ose Dual SIM (2 Nano-SIM dhe eSIM, gatishmëri e dyfishtë)

·         IPX8 rezistent ndaj ujit (deri në 1.5 m për 30 min)

·         Lloji DISPLAY Dynamic AMOLED i palosshëm 2X, 120 Hz, HDR10+

·         Madhësia 7,6 inç, 183,2 cm2 (~91,1% raporti ekran-trup)

·         Rezolucioni 1812 x 2176 piksele (~ 373 ppi densitet)

·         Chipset Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm)

·         CPU me tetë bërthama (1x3,36 GHz Cortex-X3 & 2x2,8 GHz Cortex-A715 & 2x2,8 GHz Cortex-A710 & 3x2,0 GHz Cortex-A510)

·         KAMERA KRYESORE Treshe 50 MP, f/1,8, 23 mm (e gjerë), 1,0 µm, PDAF me piksel të dyfishtë, OIS

·         10 MP, f/2.4, (telefoto), PDAF, OIS, zmadhimi optik 3x

·         12 MP, f/2,2, 123˚, 12 mm (tejgjerë), 1,12µm

·         Video 8K@30fps, 4K@60fps, 1080p@60/240fps (gyro-EIS), 720p@960fps (gyro-EIS), HDR10+

·         KAMERA SELFI 4 MP, f/1,8, 26 mm (e gjerë), 2,0 µm, nën ekran

·         Kamera e kopertinës: 10 MP, f/2,2, 24 mm (e gjerë), 1/3”, 1,22µm

·         Bluetooth 5.3, A2DP, LE, aptX HD

·         USB USB Type-C 3.2, OTG

·         BATERIA Lloji Li-Po 4400 mAh,

·         Garancioni 2 vite

Nuk ka ende komente për këtë produkt