Caj Podravka Harmonija 12x40Gr.

(0 Reviews)

Shitur nga:
Produkt inhouse

Çmimi:
€1.04 /cp

Sasia:
(0 Në dispozicion)

Çmimi total:
SKU : 1432684
Shpërndaj:
Efektet e dobishme të shafranit të Indisë dhe xhenxhefilit dhe tonet aromatike të kanellës dhe rooibos janë të endura në çajin Podravka Harmonija.Kjo është një mundësi për të futur një ritual të vogël dhe të ngrohtë të balancimit të jetës në jetën tuaj të përditshme. Zëvendësoni stresin me pakujdesi dhe tensionin me paqen.Trupi dhe shpirti juaj do te ju jenë mirënjohës.
Nuk ka ende komente për këtë produkt