Nëntotali
0.00

Receta


Receta


Tost Vegan
4 Persona
Persona


25 Minuta min
Koha per Pergaditje

25 min
Koha Totale


min
Koha per zierje
Përbërësit  • 2 Gota kërpudha,

  • 2-3 Lugë vaj ulliri ekstra të virgjër

  • 2-4 Karafil hudher, copëtuar përafërsisht

  • 1 Lugë uthull balsamic ose mollë

  • Kripë dhe piper për shije

  • 2 Feta bukë, i thekur

  • 1 Avokado e vogël

  • 1/2 Limon të freskët - për lëngun


Hapat
  1. Kjo bukë e thjeshtë dhe e shijshme vegan avokado është në krye me kërpudha të ngrohta dhe ka një aromë të butë hudhër. Avokado Mushroom Dolli është e përkryer për mëngjes i vonë!