Nëntotali
0.00

Receta


Receta


Brokoli i Skuqur dhe Kërpudhat
4 Persona
Persona


20 Minuta min
Koha per Pergaditje

20 min
Koha Totale


min
Koha per zierje
Përbërësit  • Brokoli, 250 g

  • Kërpudha, 250 g

  • Hudhër, 2 karafil

  • Xhenxhefil i fresket i grirë, ½ lugë çaji

  • Domate e grimcuar, 75 g

  • Vaj ulliri ekstra të virgjër, 2 lugë

  • Kripë


Hapat
  1. Sipas dëshirës mund të shtoni edhe përbërës tjerë.