Nëntotali
0.00

Receta


Receta


Tërshërë dhe Banane
4 Persona
Persona


15 Minuta min
Koha per Pergaditje

15 min
Koha Totale


min
Koha per zierje
Përbërësit  • 1 Banane

  • 1 Lugë gjelle me gjalpë

  • 1 Filxhan çaji me qumësht bajameje

  • 2 Kuba akulli

  • 5 Lugë çaji me tërshërë


Hapat
  1. Shtoni të gjithë përbërësit në një blender. Përziejini për rreth 1 minutë derisa të jetë gati. Shijojeni këtë mëngjes të shëndetshëm dhe të dobishëm me kalori të ulëta, që do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja të humbjes në peshë