Nëntotali
0.00

Receta


Receta


vegan dhe Vegjeterian

Pasta Me Humus

vegan dhe Vegjeterian

Pasta Me Pesto

vegan dhe Vegjeterian

Sallatë me Dardha Me Xhem dhe Perime

vegan dhe Vegjeterian

Patëllxhan me Salcë Miso

vegan dhe Vegjeterian

Brokoli i Skuqur dhe Kërpudhat

vegan dhe Vegjeterian

Flija Vegane

vegan dhe Vegjeterian

Kek Vegane

vegan dhe Vegjeterian

Tost Vegan

vegan dhe Vegjeterian

Mëngjes i Shpejtë Me Perime Dhe Perime

vegan dhe Vegjeterian

Kuinoa me Turmerik dhe Perime

vegan dhe Vegjeterian

Oriz Me Vezë Të Skuqura dhe Brokoli

vegan dhe Vegjeterian

Karbonara

vegan dhe Vegjeterian

Fritata Me Spinaq

vegan dhe Vegjeterian

Lazanjë Ftohët Me Gjizë dhe Brokoli

vegan dhe Vegjeterian

Elb I Zier

vegan dhe Vegjeterian

Gjellë Vegjetetariane

vegan dhe Vegjeterian

Makarona me Domate Të Freskëta dhe Borzilok

vegan dhe Vegjeterian

Patëllxhan të Mbushur me Djathë Të Bardhë

vegan dhe Vegjeterian

Tortë Kripur Me Spinaq

vegan dhe Vegjeterian

Kek Me Avokado