Nëntotali
0.00

Receta


Receta


Pijata Kryesore

Qofte Të Mbushura Me Patëllxhan

Pijata Kryesore

Pulë Me Spinaq Dhe Pesto

Pijata Kryesore

Tasqebap me Perime dhe Mish Pule

Pijata Kryesore

Biftek Me Salcë Mustarde

Pijata Kryesore

Role Me Kërpudha

Pijata Kryesore

Patëllxhanë në Furrë

Pijata Kryesore

Kungullesha në Salcë Domatesh

Pijata Kryesore

Tortë e Njelmët me Mish Peshku Ton

Pijata Kryesore

Speca Të Mbushur Në Salcë Koper

Pijata Kryesore

Musak Me Lakër

Pijata Kryesore

Pilaf Përzier

Pijata Kryesore

Spinaq I Pjekur Me Krem Kokosi

Pijata Kryesore

Patate të Thekura

Pijata Kryesore

mbëlsira Të Vogla Karbi

Pijata Kryesore

Biftek Me Gjalpë dhe Hudhër

Pijata Kryesore

Pulë Kineze Me Limon

Pijata Kryesore

Pulë,Limon dhe Hudhër

Pijata Kryesore

Pulë Pjekur Me Oriz

Pijata Kryesore

Orzo me Krem Parmesan ,me Pulë dhe Shparg