Nëntotali
0.00

Effaclar Duo(+) Puder Light,40ML.

21.23 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Efektive në luftën kundër parregullsive dhe shenjave.

   

  Parregullsitë dhe njollat ​​kafe zvogëlohen menjëherë në mënyrë të dukshme. Çehrja është dukshëm e barabartë dhe nuk vepron si maskë.

   

  Veprim kundër njollave:
  Pas 12 orësh: ndihmon në rikuperimin e parregullsive, lëkura është dukshëm më pak e kuqe, më e lëmuar dhe me ngjyrë më uniforme.
  Pas 8 ditësh: redukton ndjeshëm njollat ​​dhe shenjat. Zbeh shenjat.
  E përhershme: Zvogëlon gjasat e shpërthimeve të tyre në të ardhmen. Zbut ngjyrën e shenjave kokëfortë. Qëndrueshme për një kohë të gjatë, hap dhe shtrëngon poret për një strukturë më të rafinuar të lëkurës. Zonat me yndyrë duken më të njëtrajtshme.


 • effaclar,duo(+),puder,light,40ml.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve