Nëntotali
0.00

La Roche-Posay Pure Vitamin C Rich,40ml

46.86 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    La Roche-Posay Pure Vitamin C Rich Anti-Wrinkle Firming  kujdesi kundër plakjes i formuluar posaçërisht për nevojat e lëkurës normale në të thatë, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme. I krijuar me një përzierje përbërësish të fuqishëm kundër plakjes, si Manoza dhe Acidi Hyaluronik, ky krem ​​lufton shenjat e plakjes si rrudhat, linjat e imëta dhe një çehre të zbehtë. Tekstura e pasur e lë lëkurën të ndjehet e butë dhe e mëndafshtë në prekje, me një fund jo të yndyrshëm që funksionon bukur si bazë make-up.
  • ,,la,roche-posay,pure,vitamin,c,rich,40ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve