Nëntotali
0.00

Printer Laserik, RICOH SP 277NWX

160.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  RICOH SP 277NWX është printer lazerik (monochrome) për printime bardhë e zi. Ky printer mund të printoj 23 faqe në minutë me rezolucion deri në 1200 x 600 dpi në formate A6 dhe A4. Si pjesë përbërëse, Ricoh ofron mbajtësen e brendshme të letrave që mund të mbaj deri në 150 letra. Poashtu, mund të lidhet me pajisje të ndryshme përmes portit USB, RJ-45 apo me WiFi. Printeri ka një toner startues që mund të printoj deri në 2.600 kopje dhe vjen me përmasa 402 x 360 x 252 mm.

  Ekran:Jo
  Funksione shtesë:AirPrint, Google Cloud Print, Mopria
  Garancioni nga prodhuesi:1 vit
  Kapaciteti maksimal i memories (MB):128
  Kapaciteti standard i memories [MB]:128
  Kodi i prodhuesit:408157
  Lloji i printerit:Laserik
  Madhësia e printerit:A4
  Multifunksional:Jo
  Ngjyra / Bardhë e zi:Bardhë e zi
  Përmasat [mm]:402 x 165 x 360
  Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:105
  Pesha në kg:7
  Printim DPI:1200
  Printimi i faqes së parë [sekondë]:10
  Prodhuesi:RICOH
  Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:1200 x 600
  Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:23
  Teknologjia:RJ-45, USB 2.0, WiFi
  Teknologjia e printimit:Laser
  Vendi i origjinës:Japan
 • printer,laserik,,ricoh,sp,277nwx

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve