Nëntotali
0.00

Pjatë Universale, ∅23cm

1.29 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Koleksioni i pjatave Karaca New Blue Odyssey prodhohet me një teknikë të veçantë.
  Do të gjallërojë tryezat tuaja me modelin elegant dhe materialin cilësor të porcelanit.
  Mund ta përdorni setin çdo ditë ose në ngjarje të veçanta për të dashurit tuaj.

  Mund të pastrohet edhe në enëlarëse.

  Materiali: Porcelan.
  Dimensionet: 

  ∅23cm.
  h2.5cm
 • pjate,universale,∅23cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve