Nëntotali
0.00

Pjatë për Ëmbëlsirë, Ø19cm

1.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Dizajn klasik: përputhet me çdo dekor, formal ose rastësor.

  -Materiale dhe ngjyra të forta;

  -I përshtatshëm për përdorim të përditshëm, ngjarje të veçanta, ahengje etj;

  -Mund të nxehet në mikrovalë;

  -Mund të lahet në enëlarëse;

  Materiali: Porcelan.
  Diametri: 19cm.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve