Nëntotali
0.00

Set për Fëmijë, 3 Pjesë, Avengers

6.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Materiali: Porcelan.

  Dimensionet: 
  Pjata ⌀7cm/h8,5cm
  Filxhani ⌀17,5cm /h8cm

  Pjata ⌀9cm.

 • set,fëmijë,,avengers

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve