Nëntotali
0.00

Set Pjata Porcelani, 6 Pjesë

11.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  -Mund të përdoren për ushqime të ndryshme.

  - Lehtë për tu pastruar.

  Materiali: Porcelan.

  SasiaDimensionet
  6 PjataØ20.5cm/e cekët.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve