Nëntotali
0.00

Dyshek për Not, 183x69 cm.

3.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Dyshek për Not

  Detajet e produktit

   

  Madhësia e fryrë: 170 x 54 x 15 cm

  Madhësia e pambledhur: 183 x 69 cm

  Kapaciteti maksimal i ngarkesës: 90 kg

  Numri maksimal i njerëzve: 1 i rritur

  Jastëk i rehatshëm me 2 dhoma ajri

  Prodhuar nga vinyl i qëndrueshëm 0.18 mm

  Përfshirë copëza riparimi vetë-ngjitëse


 • dyshek,not,183x69,cm.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve