Nëntotali
0.00

Pishine E Madhe, 4.04m x 2.01m x 1.00m 56

429.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Pishina e Familjes nga Bestway premton shumë argëtim. 
  Ndërtimi i fortë me rreze i bërë nga vinyl është projektuar për qëndrim të gjatë, ndërsa muret ekstra të gjera ofrojnë stabilitet dhe mbështetje për të vegjlit e paepur.
  Në fund të përdorimit, uji mund të derdhet përmes valvulës së daljes të lehtë për tu përdorur.
  Pishina e familjes do të jetë një kënaqësi e madhe për vrapuesit e vegjël të luajnë në kopsht. Spërkatja në diell nuk ka qenë kurrë kaq argëtuese!

  Komplet pishinë mbi tokë Bestway 56441 Piscina Power Steel 4,04 mx 2,01 mx 1,00 m Pishinë me kornizë plastike.
  Materiali i produktit PVC
  Pesha e Produktit: 61 kg
  Madhësia e produktit e fryrë: 4,04 mx 2,01 mx 1,00 m (13 ft. 3 in. x 6 ft. 7 in. x 39,5 in.)
  Madhësia e kutisë së raftit: 61cm×41cm×132cm
  Specifikimet
  Kapaciteti ujor (90%): 6,478 L (1,711 gal.) 
  Astar me tre shtresa të përmirësuara Tritech është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj shpimit.
  Korniza e çelikut rezistente ndaj korrozionit mbahet së bashku me sistemin tonë Seal & Lock për të ofruar forcë dhe lidhje të jashtëzakonshme pompë filtri 2006 L (530 gal.) 
  E përfshirë Dispenseri ChemConnect ruan dhe siguron pastërtinë , ujë i shëndetshëm i pishinës duke siguruar një nivel të qëndrueshëm klori që shpërndahet në mënyrë të barabartë në të gjithë pishinën
  Procesi i konfigurimit dhe heqjes së lehtë, pa mjete.
  Përmbajtja:
  Pishinë, pompë filtri (220-240 V), shkallë sigurie, shpërndarës kimike lidhëse, i pajtueshëm me fishekun 58094.
 • pishine,e,madhe,,4.04m,x,2.01m,x,1.00m,56

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve