Nëntotali
0.00

Dyshek Deti, 1.88m

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ishulli i fryrë Summer Quotes është vendi i duhur për të zgjedhur fjalët e duhura për tu përdorur këtë verë.
   

  Kapaciteti 180 Kg
  Përmbajtja e paketimit Përmban: një ishull të fryrë
  Pesha e produktit 2.38kg
  Dimensionet e paketimit 30 x 30 x 8 cm
  Përmasat 173 x 173 x 25 cm
  Pesha e paketimit 2.892
 • dyshek,deti,,1.88m

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve