Nëntotali
0.00

Gome Deti, 1.73m x 1.70m, Minnie Fla

39.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Kjo Mjellm e madhe dhe e fryerë ofron orë argëtimi. 
  Me dizajn dhe ngjyra verore ju mund ti perjetoni pushimet verore si asnjëherë më parë. 

  Ngjyra e produktit: Shumëngjyrëshe, 
  Lloji i produktit: Lodër kalëruese lundruese, 
  Pesha: 2.95 kg. 
  Gjerësia e paketimit: 300 mm, Thellësia e paketimit: 300 mm, Lartësia e paketimit 120 mm. 
 • gome,deti,,1.73m,x,1.70m,,minnie,fla

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve