Nëntotali
0.00

Dyshek Deti, 1.83m x 71cm

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Me Bestway ju merrni me vete dashurinë tuaj për komiket në ujë. Me dyshekun me ajër argëtues, shumëngjyrësh dhe emocionues Pop Art, ju mund të relaksoheni me shumë stil.
  Jastëku i integruar siguron relaksim maksimal. Ky dyshek me ajër garanton argëtim të madh gjatë gjithë verës!
  Është bërë nga një material i butë por i qëndrueshëm.

  Dimensioni 24 x 24 x 7 cm.
  Pesha 0.5 kg.
  Dimensioni i produktit 183 x 71 x 5 cm
  Materiali vinyl.
  Ngarkesa maksimale 90 kg.
  1 i rritur.
  2 dhoma ajri të pavarur.
  Pjesë e riparimit të përfshirë.
  Mosha e rekomanduar 14+ vjeç.
 • dyshek,deti,,1.83m,x,71cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve