Nëntotali
0.00

Dyshek Deti, 1.90m x 1.14m, Moonshin

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Zgjedhja ideale për pushimin e duarve dhe shmangien e mundësive të mbytjes
  Bëjeni kohën e pishinës tuaj pak më të freskët me këtë
  Konstruksion vinyl i lehtë ofron qëndrueshmëri
  Dizajn i palosshëm për përdorim dhe ruajtje të lehtë.

  Lloji i produktit: Dyshek lundrues,
   Materiali: Vinyl. 
  Gjerësia: 1140 mm, Thellësia: 1900 mm, Pesha: 1.68 kg. 
  Gjerësia e paketimit: 240 mm, Thellësia e paketimit: 240 mm, Lartësia e paketimit: 75 
 • dyshek,deti,,1.90m,x,1.14m,,moonshin

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve