Nëntotali
0.00

Gome Deti, 1.35m , Hydro Force

39.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

39.90 €

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Relaksohuni dhe shijoni diellin ndërsa notoni mbi ujë me këtë karrige pritjeje të fryrë Hydro-Force Rugged Rider X1 nga Bestway.
  Ky shezlong uji është i lehtë, i fortë dhe i qëndrueshëm. Ai përmban dy doreza për mbajtje për tju mbajtur të qëndrueshëm dhe të ekuilibruar në ujë. 
  Ekziston edhe një mbajtëse filxhani për të vendosur pijet tuaja. Mbështetësja e integruar ofron një përvojë të rehatshme të uljes dhe pjesa e poshtme e rrjetës është për ftohje të sigurt. 
  Kolltuku është i përshtatshëm për 1 person me një maksimum. pesha prej 90 kg.

  Ngjyra: Shumëngjyrëshe
  Materiali: PVC
  Përmasat: 121 x 121 x 47 cm (L x P x H)
  Kapaciteti maksimal i peshës: 90 kg
  Ndërthurja e valvulave të çlirimit të shpejtë
  Dy doreza të rënda dhe mbështetëse
  Me një mbajtëse filxhani
  Litar kapës i mbështjellë me xhama të integruar
  Fund rrjetë e lakueshme

 • gome,deti,,1.35m,,,hydro,force,gome,deti,,1.35m,,,hydro,force

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve