Nëntotali
0.00

Dyshek Deti, 1.98m x 1.37m

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Dyshek me ajër Bestway Pop Art
  Ju mund të notoni në ujë në çifte me këtë dyshek me ajër të Bestway! Dysheku i rrumbullakët me ajër, me pop artin më të bukur mbi të, jep hapësirë ​​të mjaftueshme për disa persona.

   Lloji i produktit: Dyshek lundrues
   Gjerësia: 1250 mm, Gjatësia: 1880 mm, Lartësia: 225 mm.
   Gjerësia e paketimit: 240 mm, Thellësia e paketimit: 240 mm, Lartësia e paketimit: 60 
 • dyshek,deti,,1.98m,x,1.37m

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve