Nëntotali
0.00

Dyshek Londures Uji, 1.88m

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Dyshek me ajër Bestway Pop Art
  Ju mund të notoni në ujë në çifte me këtë dyshek me ajër të Bestway! Dysheku i rrumbullakët me ajër, me pop artin më të bukur mbi të, jep hapësirë ​​të mjaftueshme për disa persona.

  Ngjyra: shumëngjyrësh
  Gjinia: junior, unisex
  Materiali: PVC
  Diametri: 188 cm
  Mosha: nga 6 vjet
 • dyshek,londures,uji,,1.88m

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve