Nëntotali
0.00

Dyshek Deti, 1.71m x 89cm Taco Pool

7.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Shtrat Uji me kone shumëngjyrëshe ka printim realist dhe ka formën e një koni të shijshëm akulloreje shumëngjyrëshe. 
  Thjesht argëtuese, kjo noton është e përshtatshme edhe për fëmijët dhe të rriturit, për të luajtur në ujë ose thjesht për tu shtrirë dhe për tu çlodhur ndërsa notojnë.
  Fluturimi i lehtë për tu fryrë dhe për tu shfryrë e bën notin perfekt për pushime pasi është kompakt dhe i lehtë, i shkëlqyeshëm për tu shtuar në bagazhin tuaj.

   Ngjyra e produktit: Shumëngjyrëshe, 
  Lloji i produktit: Dyshek lundrues, 
  Gjerësia: 780 mm, Gjatësia: 1640 mm, Lartësia: 200 mm. 
  Gjerësia e paketimit: 240 mm, Thellësia e paketimit: 240 mm, Lartësia e paketimit: 45 mm. 

 • dyshek,deti,,1.71m,x,89cm,taco,pool

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve