Nëntotali
0.00

Dyshek Deti, 1.88m x 95cm, Ice Cream

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Akulloreja me kone shumëngjyrëshe me akullore pop-art ka printim realist dhe ka formën e një koni të shijshëm akulloreje shumëngjyrëshe. 
  Thjesht argëtuese, kjo noton është e përshtatshme edhe për fëmijët dhe të rriturit, për të luajtur në ujë ose thjesht për tu shtrirë dhe për tu çlodhur ndërsa notojnë.
  Fluturimi i lehtë për tu fryrë dhe për tu shfryrë e bën notin perfekt për pushime pasi është kompakt dhe i lehtë, i shkëlqyeshëm për tu shtuar në bagazhin tuaj.
  Patch riparimi (të përfshira) 2 dhoma ajri. Valvola sigurie. Konstruksion i fortë me rreze I

  Dimensionet 1,88mx 95 cm 
  Pesha që mban deri në: 90 kg
  I përshtatshëm për 14 vjet e lart
 • dyshek,deti,,1.88m,x,95cm,,ice,cream

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve