Nëntotali
0.00

Shtrat Deti, 1.88M

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hyni në pishinë mbi një shtrat gjigant nuk ka nevojë për makinë kohore! Në lartësinë 1.90 metra, ky shtrat i madh u krijua për ujë. 
  Është madhësia ideale që një person të pushojë në diell. Valvulat e sigurisë sigurojnë mbushje dhe zbrazje të lehtë dhe që nota të mbetet plot gjatë gjithë ditës. 


  Pesha e produktit  1 kg
  Grupi i synuar     Unisex
  Mosha             3 vjet e lart
  Përshkrim:        Ka valvola ajri që e bëjnë të lehtë fryrjen.
  Rezistent ndaj gërvishtjeve dhe grisjeve.
  Madhësia: 188 cm
  Pesha maksimale: 90 kg
  Ai përmban litar kapës të gjithanshëm.
  Emoji me buzëqeshje me dizajn syze dielli.
  Materiali: Vinyl
  Mosha e rekomanduar: 3 vjeç e lart
 • shtrat,deti,,,1.88m

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve