Nëntotali
0.00

Shtrat Uji, 2.77m x 2.62m, Hydro Fo

149.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  ESTWAY Island është zgjidhja perfekte për njerëzit që vlerësojnë komoditetin dhe komoditetin gjatë notit dhe diellit në ditët e ngrohta me diell.
  Produkti i paraqitur mund të përdoret si dyshek në ujë ose si divan në tokë.
  BESTWAY ISLAND ka dhoma ajri, të mbrojtura gjithashtu nga rrjedhjet e ajrit nga jashtë.
  Është bërë nga një material i butë por i qëndrueshëm.
  Seti përfshin mbajtëse dhe mbajtëse filxhani për pije dhe aksesorë.
  Vëmendja ndaj çdo detaji dhe marka e njohur dhe e njohur BESTWAY garantojnë sigurinë edhe të njerëzve më kërkues.
  Montimi i lehtë dhe i shpejtë lehtëson ruajtjen.
  Modele dhe ngjyra në modë :)

  TË DHËNAT TEKNIKE:

  Dimensionet: 275 x 255 x 65 cm,
  Trashësia e murit të vinilit 0.30 mm,
  Pesha maksimale e përdoruesve rreth 450 kg,
  Pesha rreth 13 kg.

 • shtrat,deri,2.77m,x,2.62m,43120,hydro,fo

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve