Nëntotali
0.00

Gome Deti 1.45m x 1.90m, Plesiosaur

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hyni në pishinë mbi një dinosaur gjigant nuk ka nevojë për makinë kohore! Në lartësinë 1.90 metra, kjo kafshë e madhe u krijua për ujë. 
  Është madhësia ideale që një person të pushojë në diell. Valvulat e sigurisë sigurojnë mbushje dhe zbrazje të lehtë dhe që nota të mbetet plot gjatë gjithë ditës. 
  Gjithashtu ka doreza të forta për ta bërë më të lehtë ngjitjen në këtë mbytje. Ky pleziosaur është bërë nga vinyl i fortë për të qëndruar gjatë shumë verërave. 
  Madhësia: 1,90 metra x 1,45 metra pishinë e madhe e fryrë vetëm në madhësinë e duhur për valvulat e sigurisë për një person për mbushje/zbrazje të lehtë vinili të fortë dhe 
  doreza të forta të ndërtuara për verën e kaluar pas verës.

  Produkt        Floater
  Ngjyrë        E gjelbër
  Lartësia 102 cm
  Gjerësia 163 cm
 • gome,deti,1.45m,x,1.90m,,plesiosaur

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve