Nëntotali
0.00

Gome Deti, 1.22m x 1.22m, Swan

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Pesha e produktit  500 g
  Grupi i synuar  Unisex
  Mosha   3 vjet e lart
  Përshkrim: Ka valvola ajri që e bëjnë të lehtë fryrjen
  Vjen me doreza të forta
  Lehtë për tu hipur
  Forma: Mjellma
  Thekse të arta
  Përmasat: 122×122 cm
  Materiali: Vinyl
  Mosha e rekomanduar: 3 vjeç e lart
 • gome,deti,,1.22m,x,1.22m,,swan

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve