Nëntotali
0.00

Gome Deti, 1.59m x 1.09m, Pegasus

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Dizajni i ndritshëm, shumëngjyrësh dhe tërheqës. Kjo gomë në form mjellme ju ofron shumë hapësirë ​​për tu çlodhur në diell ndërsa notoni rreth pishinës. 
  Ky udhëtim është sa praktik aq edhe elegant! Ju mund të ruani kapjen dhe të ndiheni të sigurt dhe të sigurt në çdo kohë kur jeni në ujë.

  Mosha: 3 vjeç e lart
  Përmasat e përafërta të produktit: 1,59 x 1,09 metër
 • gome,deti,,1.59m,x,1.09m,,pegasus

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve