Nëntotali
0.00

Gome Deti, 2.31m x 1.50m, Luxury Peg

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ky koleksion i ri  prezanton një koncept të ri për inflatables.
   Dizajni i ndritshëm, shumëngjyrësh dhe tërheqës përmban një sërë udhëtimesh të ndryshme me kafshë për të bërë këto krijime unike me fryrje.
  Kjo gomë në form mjellme ju ofron shumë hapësirë ​​për tu çlodhur në diell ndërsa notoni rreth pishinës. 
  Ky produkt është pak më shumë se 2 metra i gjatë, kështu që nuk do të keni mungesë të hapësirës. Ky udhëtim është sa praktik aq edhe elegant! 
  Me doreza të rënda dhe një konstruksion prej vinili të testuar paraprakisht, ju mund të ruani kapjen dhe të ndiheni të sigurt dhe të sigurt në çdo kohë kur jeni në ujë.

  Mosha: 9 vjeç e lart
  Përmasat e përafërta të produktit:  222,99 x 139,98 x 127 cm
  Pesha: 3.14 kg
 • gome,deti,,2.31m,x,1.50m,,luxury,peg

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve