Nëntotali
0.00

Gome Deti, 1.90m x 1.66m, Pop Ostric

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Kopshti kthehet në një oaz kënaqësie dhe pushimet në plazh të paharrueshme me produktet verore Bestway për të vegjël dhe të vjetër.
  Pavarësisht nëse është një festë për ditëlindje për fëmijë, një festë në pishinë ose një ditë pushimi normale në shtëpi – Bestway e bën atë diçka të veçantë. 
  Gama shtrihet nga kolltukët me ajër te kafshët notuese te rrëshqitjet e ujit dhe ofron pjesën e duhur për të gjithë për të shijuar verën në maksimum.

  Figurinë e derdhur me cilësi të lartë
  Jo toksike miqësore me mjedisin, pa amoniak
  Marka: Bestway
  Numri maksimal i personave: 1 i rritur
  Madhësia e pa fryrë: 190 x 166 cm
  Doreza të përforcuara
  3 dhoma ajri.


 • gome,deti,,1.90m,x,1.66m,,pop,ostric

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve