Nëntotali
0.00

Gome Deti, 1.98m x 1.64m, Pretty Pea

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ky koleksion i ri Pop Art prezanton një koncept të ri për inflatables. Dizajni i ndritshëm, shumëngjyrësh dhe tërheqës i pop-artit përmban një sërë udhëtimesh të ndryshme me kafshë për të bërë këto krijime unike me fryrje.
  Ky Rhino Rider Pop Art ju ofron shumë hapësirë ​​për tu çlodhur në diell ndërsa notoni rreth pishinës. Ky Pop Art është pak më shumë se 2 metra i gjatë, kështu që nuk do të keni mungesë të hapësirës. Ky udhëtim është sa praktik aq edhe elegant! 
  Me doreza të rënda dhe një konstruksion prej vinili të testuar paraprakisht, ju mund të ruani kapjen dhe të ndiheni të sigurt dhe të sigurt në çdo kohë kur jeni në ujë.

  Mosha: 3 vjeç e lart
  Përmasat e përafërta të produktit: 201 x 102 cm
  Përmbajtja: 1 Pop Rhino, patch riparimi
  Doreza të rënda
  6 dhoma ajri
  Vinil i fortë i testuar paraprakisht

 • gome,deti,,1.98m,x,1.64m,,pretty,pea

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve