Nëntotali
0.00

Gome Deti, 1.98m x 1.64m, Pretty Pea

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Unaza e notit  nga Bestway në form mjellme mbush orët në pishinë, plazh ose liqen me argëtim të pastër! 
  Me motivin e lezetshëm të Mjellmes dhe rahatisë që ofron , spërkatja në diell është më argëtuese se kurrë!

  Dimensionet 198cm x 164 kuti 
  Rekomandimi për moshën: nga 12 vjeç
  2 dhoma ajri
  E bërë nga PVC e qëndrueshme
  Lidhja rrethore
 • gome,deti,,1.98m,x,1.64m,,pretty,pea

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve