Nëntotali
0.00

Gome Beli, 1.19M

9.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Unaza e notit River Snake nga Bestway mbush orët në pishinë, plazh ose liqen me argëtim të pastër! 
  Me motivin e lezetshëm të gjarprit dhe një litar që shkon rreth e qark nëpër gypa, me ndihmën e të cilit fëmijët mund të futen lehtësisht në unazën e notit, spërkatja në diell është më argëtuese se kurrë!

  Madhësia e pa fryrë: Ø 119 cm
  Rekomandimi për moshën: nga 12 vjeç
  2 dhoma ajri
  E bërë nga PVC e qëndrueshme
  Lidhja rrethore
  Përfshirë arnimin e riparimit që vishet shumë
 • gome,beli,,1.19m

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve