Nëntotali
0.00

Gome Beli, 91cm

5.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Gomë e Belit për sigurin tuaj në Uj, nga material i sigurt vjen tek ju 
  me 3 lloje ngjyra të ndryshme sipas dëshires tuaj.

  Lloji i produktit: Unaza e notit
  Ngjyra: Verdhë, Kaltër, Pink
  Materiali: Vinyl
  Diametri: 91 cm (35.8 )
  Gjerësia e paketimit: 10" (255 mm)
  Thellësia e paketimit: 85 mm 3.35 
  Lartësia e paketimit: 225 mm 8,86 
 • gome,beli,,91cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve