Nëntotali
0.00

Mbajtëse Për Gote Lundruese, 28cm x 23cm

1.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Projektuar për të mbajtur pijen tuaj lundurese që të kenë një eksperiencë të mrekullueshme në pishinë.
  Unaza elegante e vë pijen tuaj të sigurt në pishinë pa frikën e mbytjes.

  Dimensionet: 28×23 cm 
 • mbajtese,për,gote,lundruese,,28cm,x,23cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve