Nëntotali
0.00

Top Gome, 61CM

6.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Çdo top i ndezur është bërë me PVC të cilësisë së lartë dhe mund të luhet me të ashtu si një top plazhi normal! E shkëlqyeshme për lojërat e fëmijëve dhe të rriturve.
  Topat me ngjyra LED janë të shkëlqyera për festat në pishinë, netët në plazh, festat e ditëlindjeve, dasmat ose shkëlqejnë në ahengje të errëta.
  Këto pishina ndriçuese kanë drita LED brenda të cilave janë të shkëlqyera për dekorimin e festës në plazh/pishinë.
  Topi ndriçues i pishinës është projektuar në modelin Jupiter, unik dhe i bukur, shkëlqimi juaj Jupiteri do të tërheqë vëmendjen e shumicës së njerëzve.
  Diametri pas fryrjes është rreth 42cm / 16.5in.

  Specifikimi
  Materiali: PVC
  Ngjyra: Shumëngjyrëshe
  Madhësia: Diametri 42cm / 16.5in, e sheshtë 61cm / 24in
  Pesha: 900g
 • top,gome,,61cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve