Nëntotali
0.00

Anije Lundruese, 2.28m x 1.21m

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Varka me fryrje Hydro-Force Trek X1 është e ndërtuar me qëllim për aventura në natyrë. Varka e fryrë me dy persona është e lehtë për tu transportuar, por e qëndrueshme.
  Mund të fryhet shpejt duke përdorur valvulat speciale. Ndërtimi i trefishtë i qelizave ajrore siguron ekuilibër më të mirë në ujë dhe ruan lëvizjen edhe nëse ndodh një vrimë.
  Varka e fryrë është prej PVC dhe vinyl të qëndrueshme, dhe dyshemeja mund të fryhet në presion të lartë për stabilitet dhe rehati. 
  Varka mund të transportohet lehtësisht në pikën e nisjes duke përdorur dorezat e transportit. 
  Ju mund ta lidhni varkën tuaj në unazën e integruar tërheqëse ose nëpërmjet lidhësit që kalon rreth varkës përmes nyjeve. 
  Treck X1 ka rrema të forta për lëvizje në ujë dhe kapëse mbajtëse, me të cilat rremat mund të mbërthehen mirë. Kur të mbarojë dita, varka e fryrë mund të zbrazet në asnjë kohë falë valvulave speciale. 
  Një copëz riparimi urgjent përfshihet me Treck X1.

   

  Detajet e produktit

  Madhësia e fryrë: 228 x 121 x 32 cm
  Madhësia e shfryrë: 234 x 135 cm
  Numri maksimal i personave: 2 të rritur
  Ngarkesa maksimale: 170 kg
  Bërë nga PVC e qëndrueshme
  Çertifikuar nga GS (TÜV Rheinland)
  Mobilimi: 3 dhoma ajri
  Dorezë e fortë
  Linja mbajtëse rrethore me tufa me litar
  Dyshemeja e fryrë për më shumë rehati
  tërheq unazë
  Bllokime dhe kapëse të integruara
  Valvola për ventilim të shpejtë

 • anije,lundruese,,2.28m,x,1.21m

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve