Nëntotali
0.00

Pishine Me Lodra, 2.28x2.06x84cm

69.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Pishin për fëmij të vexhel me lodra , ideale për kopshtin tuaj gjat sezones së verës.

    Përmasat : 2.28 x 2.06cm , Lartsia: 84cm

  • mbulese,per,pishine,,3.05m,,bazend

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve