Nëntotali
0.00

Mbulese Për Pishine, 3.05M

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Përshtatet me pishina me vendosje të shpejtë 3,05 m
  Përfshin litarë për të siguruar mbulesën
  Kulloni vrimat për të parandaluar akumulimin e ujit
  Përmasat: 6 X 29.8 X 28 CM

 • mbulese,per,pishine,,3.05m

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve