Nëntotali
0.00

Pishine Familjare, 2.44m x 61cm

59.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Kopshti kthehet në një oaz kënaqësie dhe pushimet në plazh të paharrueshme me produktet verore Bestway për të vegjël dhe të vjetër.
  Pavarësisht nëse është një festë për ditëlindje për fëmijë, një festë në pishinë ose një ditë pushimi normale në shtëpi – Bestway e bën atë diçka të veçantë. 
  Kjo pishin është ideale për kopshtin tuaj me material të fort dhe dizajn unik.

  Ndërtimi:
  Madhësia: Ø 244 x 61 cm
  Kapaciteti: 1.880 Litër

 • pishine,familjare,,2.44m,x,61cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve