Nëntotali
0.00

Pishinë Familjare, 3.66m x 76cm

109.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

109.00 €

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Lloji i produktit Kompleti i pishinës - Pishinë e plotë
  Efekti i rrumbullakët bastun prej palme kacavjerrëse Fast Set mbi pishinën e tokës: - 366 x 76 cm me unazë të sipërme që fryhet 
  Model gri bastun prej palme kacavjerrëse - Filtri i fishekut 1,249 m3/h (58381) - Fisheku i tipit I (58093) - Astar në material Duraplus ultra rezistent,
  i integruar valvula e shkarkimit që lejon lidhjen me zorrën e kopshtit (përfshihen përshtatësit) - Montim i lehtë pa mjete - Lehtë për tu çmontuar dhe ruajtur për dimërim Përmban një pompë dhe një fishek filtrimi të tipit I.
  Modelet Fast Set pishinë mbi tokë, model gri bastun prej palme kacavjerrëse, 366 x 76 cm, pompë dhe fishek filtri.

  Përbërja e grupit 1 pishinë, 1 pompë filtri, 1 arnim riparimi
  Materiale        PVC 88.3%;ABS 8.5%; TJERA 0.5%; Poliester 2.7%
  Ngjyrat          Gri
  Dimensionet         31x70x30cm
  Kapaciteti / Kapaciteti 5377 litra
  Pesha                13.09
  Fuqia e motorit 50 vat(a)
  Debiti 1.24900000000000001
  Materiali i filtrit Filtri i fishekëve

  Këshilla për përdorimin Mbuloni pishinën kur nuk është në përdorim. Pastrojeni dhe pastroni pishinën rregullisht për të parandaluar vendosjen e papastërtive. 
  Kontrolloni dhe lani rregullisht fishekun e filtrit, ndërroni të paktën çdo dy javë Pastroni butësisht shkumën nën fllanxhën e sipërme me një leckë të pastër 
  Mirëmbajtja e mirë mund të optimizojë jetën e pishinës tuaj. Gjatë sezonit të pishinave, sistemi i filtrimit duhet domosdoshmërisht të vihet në shërbim çdo herë.
 • pishine,familjare,,3.66m,x,76cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve