Nëntotali
0.00

Pishinë Familjare, 3.00x2.01x66cm

149.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Nuk është më mirë sesa të kesh pishinën tënde në oborrin e shtëpisë! Bestway Steel Pro Above Ground Pool ofron një opsion ultra të qëndrueshëm me një çmim të shkëlqyeshëm. 
  Korniza e çelikut rezistente ndaj korrozionit është e fortë dhe e qëndrueshme për ti ofruar familjes suaj argëtim gjatë gjithë verës. 
  Astar Tritech është bërë nga materiali i qëndrueshëm që është i përforcuar për forcë dhe rezistencë ndaj shpimit.
  Kjo pishinë është shumë e thjeshtë për tu ngritur dhe për tu hequr për ruajtje jashtë sezonit. 
  Nuk kërkohen mjete dhe një zorrë lidhet me valvulën e integruar të kontrollit të rrjedhës për të kulluar shpejt dhe me lehtësi ujin e pishinës. 
  Kaloni verën tuaj në ujë në këtë pishinë Bestway Steel Pro. Muret anësore tepër të forta të kësaj pishine janë ndërtuar me Tritech, një material i përforcuar me 3 shtresa me një bërthamë rrjetë poliesteri të mbështjellë midis dy shtresave të materialit PVC me diametër të lartë. 
  Kjo krijon një trashësi totale prej 0.40-0.

  Përmasat e paketimit 103 x 36 x 22 cm.
  Përmasat 300 x 201 x 66 cm.
  Pesha 21 kg.
  Vëllimi 3300 Litra.
  Aksesorët e furnizuar: Pompë filtri.
  Vendosje e lehtë.
  Korniza metalike rezistente ndaj korrozionit.
  Muret anësore me 3 shtresa PVC dhe poliestër të rëndë.
  Valvula e integruar e kullimit të kontrollit të rrjedhës e bën të lehtë kullimin duke e lidhur valvulën në një zorrë kopshti (me përshtatësin e përfshirë) për të shkarkuar ujin.
  Lehtë për tu hequr për ruajtje jashtë sezonit.
  Forma drejtkëndore ofron më shumë hapësirë ​​për not dhe lojë.
  Ngjitës nënujor për riparimin e ngjitësit.
  Pishina është e pajisur me pajisje për pajtueshmëri me pompat e filtrit Flow Clear.
  Mosha e rekomanduar: E përshtatshme për 5 vjet e lart.

 • pishine,familjare,,3.00x2.01x66cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve